~ sWn-zoNe A drop Of Reality ~
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

~ sWn-zoNe A drop Of Reality ~

~ sWn-zoNe ~
 
AcasaCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Plangere pt membru NG!

In jos 
AutorMesaj
star24
Membru



Mesaje : 9
Data de inscriere : 19/06/2012

Plangere pt membru NG! Empty
MesajSubiect: Plangere pt membru NG!   Plangere pt membru NG! Icon_minitimeJoi Iun 21, 2012 7:46 am

Nick-ul tau:Star24
Nick-ul celui reclamat:cezarici
Descriere:Eram in vinewood si cezarici se ruga de mine sa-l duc pana la PD (este prieten cu mine in realitate).Il iau si il duc.Pe drum vad instantaneu 2 stele si vad ca el mi-a dat dar nu facusem nimic cu motiv "fugar" (avea chef de glume el...se da tare in joc da in realitate isi ia bataie de la toti) dupa cateva secunde am 6 stele.Ma rog de el sa le scoata ca nu am facut nimic si facea pe "prostu" avea un chef foarte mare de glume proaste.Ajung in PD fac report la vassy dar era afk vine kenzor si ma omoara.Intru in jail si aveam de stat ...13000 de secunde plus ca am pierdut si 44000 si mi-sa inregistrat si la stats un wanteddeads si arestedtimes.Mereu cand aveam stele ma duceam si dateam surrender (intotdeauna).Doresc ca acest player sa fie dat afara din NG si sa nu mai aibe dreptul de a intra in NG si PD fiindca se potoleste putin timp si dupa iar incepe cu glume proaste mie sau alt cuiva.Vreau sa dispara acel wanteddeads pentru ca ma poate incurca sa intru intr-o factiune.P.S:Ma mai ia si la misto ca e doar un joc si ce daca am intrat in jail...nare nimic.Daca intram si eram vinovat asta era acceptam dar sa intru nevinovat... confused Suspect
Dovezi(minim 1 poza):Am facut poze:

[img]Plangere pt membru NG! Untitled Plangere pt membru NG! Untitled2 Plangere pt membru NG! Untitled3 Plangere pt membru NG! Untitled4 Plangere pt membru NG! Untitled5[/img]
Sus In jos
 
Plangere pt membru NG!
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Plangere Flor1nu7z !
» plangere snak
» Plangere pkCrazy
» PLangere yeeeeee
» Plangere aleXike si mR.cRs !!

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
~ sWn-zoNe A drop Of Reality ~ :: # sWn-zoNe # SERVER :: Reclamatii !-
Mergi direct la: