~ sWn-zoNe A drop Of Reality ~
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

~ sWn-zoNe A drop Of Reality ~

~ sWn-zoNe ~
 
AcasaCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 greseaalaa delete topik

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
...:::Hitman:::...
Membru



Mesaje : 17
Data de inscriere : 17/06/2012

greseaalaa delete topik Empty
MesajSubiect: greseaalaa delete topik   greseaalaa delete topik Icon_minitimeDum Iun 24, 2012 12:45 pm

ma scuzati imi retrag plangerea


Ultima editare efectuata de catre ...:::Hitman:::... in Joi Iul 05, 2012 2:00 am, editata de 1 ori
Sus In jos
star24
Membru



Mesaje : 9
Data de inscriere : 19/06/2012

greseaalaa delete topik Empty
MesajSubiect: Re: greseaalaa delete topik   greseaalaa delete topik Icon_minitimeLun Iun 25, 2012 5:13 am

Tu in primul rand ai ceva cu toata lumea!Ai uitat cand mai legat in masina si erai si taximetrist in poza ai cand iti dateam cu extinctorul ca sa nu ne mai omori pe mine si pe sollo!M-ai legat in masina si mai erai si taximetrist plus ca mai cereai si 50k ca sa ma dezlegi noroc ca a venit solo!Si dece trag in tine?Pentru ca tu mereu ameninti lumea si tragi in ei si de asta trag in tine pentru ca nu te mai suport.In ultima poza ne urmareai...asa faci mereu!Oricum nimeni de pe server nu te suporta mai ales ca furi masini si le duci prin lv departe!Acum 20 min HardyJeff era suparat ca ia luat o gramada sa duca sa isi ia masina ca i-o luasei tu...si mie mi-ai luat o data huntley!
La faza cu dila cand luase masina lui red era acolo lasata ca se dusesera in excursie cu bus si era pe mijlocul soselei nu o vazuse ca o impinsese ala si oricum o data ce era pe mijloc trebuia eliberata strada!
Sus In jos
NaN3
Membru



Mesaje : 5
Data de inscriere : 17/06/2012

greseaalaa delete topik Empty
MesajSubiect: Re: greseaalaa delete topik   greseaalaa delete topik Icon_minitimeMar Iun 26, 2012 4:20 am

Scuzati ca ma bag si eu ... da cand eram in tcc kenzor ne amenita pe mine si pe star ca ii lom masina ce ne omoara ca .... mda kenzor e cam vinvoat!!!
Sus In jos
...:::Hitman:::...
Membru



Mesaje : 17
Data de inscriere : 17/06/2012

greseaalaa delete topik Empty
MesajSubiect: Re: greseaalaa delete topik   greseaalaa delete topik Icon_minitimeMar Iun 26, 2012 6:13 am

NaN3 a scris:
Scuzati ca ma bag si eu ... da cand eram in tcc kenzor ndae amenita pe mine si pe star ca ii lom masina ce ne omoara ca .... mda kenzor e cam vinvoat!!!
da ca voi ati zis stai ca ii iau eu masina la tcc si de aia pt ca a mea e parcata tot timpu X(
Sus In jos
star24
Membru



Mesaje : 9
Data de inscriere : 19/06/2012

greseaalaa delete topik Empty
MesajSubiect: Re: greseaalaa delete topik   greseaalaa delete topik Icon_minitimeMier Iun 27, 2012 8:48 pm

Daca o masina e pe strada si e a ta nu o luam?!Ce daca e a ta...
Sus In jos
Continut sponsorizat





greseaalaa delete topik Empty
MesajSubiect: Re: greseaalaa delete topik   greseaalaa delete topik Icon_minitime

Sus In jos
 
greseaalaa delete topik
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
~ sWn-zoNe A drop Of Reality ~ :: # sWn-zoNe # SERVER :: Reclamatii !-
Mergi direct la: