~ sWn-zoNe A drop Of Reality ~
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

~ sWn-zoNe A drop Of Reality ~

~ sWn-zoNe ~
 
AcasaCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Police Departament - Aplicatii/CERERI

In jos 
+9
Florin_Cr7
ionu
[FCS]AleX.xXx
karne_darius
mesutozil10
Dark.Strike
laurrr
LepRaa
Sef.
13 participanți
AutorMesaj
Sef.
Membru



Mesaje : 12
Data de inscriere : 08/06/2012

Police Departament - Aplicatii/CERERI Empty
MesajSubiect: Police Departament - Aplicatii/CERERI   Police Departament - Aplicatii/CERERI Icon_minitimeVin Iun 08, 2012 1:37 pm

Ne rezervăm dreptul de a refuza orice aplicație, fără motiv, și de a actualiza acest formular în orice moment cât și de a alege membrii după vechime și experiență. Vă vom răspunde cu ACCEPTAT sau RESPINS. Dacă doriți să retrageți o aplicație folosiți butonul edit, nu mai faceți un post aiurea. Cei care ne sună în joc sau ne caută pe forum să ne întrebe dacă îi vom accepta sau când trebuie să dea test, vor fi respinși pe loc. Așteptați să vă contactăm noi pe voi, nu invers.

Atenție:
- toate cererile de intrare în Police Department se fac numai în acest topic.
- fără poză cu /stats și detective skill cererea voastră va fi automat respinsă.
- copierea altor cereri duce la respingerea automată a cererii voastre.
- aveți voie să faceți o singură cerere la o săptămână.
- cine are faction punish cuprins între 1 și 60 este automat respins.
- în momentul în care faceți cerere de intrare trebuie să fiți civili și fără faction punish.

În acest topic poți face o cerere de intrare în Police Department, folosind butonul Add Reply și urmând exact următorul model:

Model de cerere:

• Nickname:
• Nickname-uri anterioare:
• Level:
• Vârsta reală:
• Sexul (real):
• Numărul de warn-uri din joc și motivul pentru care le-ai primit:
• Ați fost banați vreodată? Dacă da, de ce?:
• Facțiunile anterioare și rank-ul în acestea (în ordine):
• De ce ați părăsit ultimele două facțiuni și data în care ați ieșit?:
• Link-uri către demisiile ultimelor două facțiuni (dacă există):
• Ați mai făcut parte dintr-un departament? Dacă da, de ce l-ați părăsit?:
• Sunteți activi pe forum?:
• Înțelegi că Police Department este un departament serios și trebuie să ai un limbaj și comportament exemplar?:
• Înțelegi că dacă nu stai cel puțin două săptămâni în Police Department vei ieși cu 60 Faction Punish?:
• Ați citit Regulamentul Police Department împreună cu celelalte topicuri importante și sunteți de acord că veți fi sancționați pentru încălcarea acestora?:
• De ce doriți să intrați în Police Department?:
• Poză cu /stats, detective skill și /time (obligatoriu):
• Numărul de ore petrecute în joc fără AFK:
• O scurtă autocaracterizare:

Testele Police Department cuprind un set de întrebări logice din Regulamentul PD, Regulamentul Intern PD, Wanted List și Ticket List, test de arme (Deagle, MP5 și M4) și o perioadă de probe. Există posibilitatea să existe și întrebări capcană.

• Vă vom contacta noi în joc când să veniți la test.
• Dacă în decurs de 3 zile nu vă găsim ONLINE pentru a putea da testul veți fi respinși.
• NU ne căutați în joc și nu ne stresați în legătură cu testul PD sau veți fi respinși.
• Dacă nu ați fost acceptați pentru test nu ne întrebați de ce sau ce trebuie să faceți pentru a fi acceptați.
• Dacă ați fost respinși de prima dată există o mare posibilitate să fiți respinși și la viitoarele aplicații.


==================================================================
Sus In jos
LepRaa
Membru



Mesaje : 2
Data de inscriere : 08/06/2012

Police Departament - Aplicatii/CERERI Empty
MesajSubiect: Cerere Police Departament   Police Departament - Aplicatii/CERERI Icon_minitimeVin Iun 08, 2012 1:58 pm

• Nickname:LepRa
• Nickname-uri anterioare:LeprA,Burnzoor
• Level:!4
• Vârsta reală:16
• Sexul (real):masculin
• Numărul de warn-uri din joc și motivul pentru care le-ai primit:0
• Ați fost banați vreodată? Dacă da, de ce?:0
• Facțiunile anterioare și rank-ul în acestea (în ordine):Police Departament rank 5
• De ce ați părăsit ultimele două facțiuni și data în care ați ieșit?:Pe acest server am fost doar PD
• Link-uri către demisiile ultimelor două facțiuni (dacă există):---
• Ați mai făcut parte dintr-un departament? Dacă da, de ce l-ați părăsit?:DA . din obligatie
• Sunteți activi pe forum?:Da
• Înțelegi că Police Department este un departament serios și trebuie să ai un limbaj și comportament exemplar?:Da si voi avea
• Înțelegi că dacă nu stai cel puțin două săptămâni în Police Department vei ieși cu 60 Faction Punish?:Da
• Ați citit Regulamentul Police Department împreună cu celelalte topicuri importante și sunteți de acord că veți fi sancționați pentru încălcarea acestora?:Da
• De ce doriți să intrați în Police Department?:Pentru pacea ordinea si disciplina pe serverul nostru
• Poză cu /stats, detective skill și /time (obligatoriu):le gasiti la idd de mass :seby_sebi96
• Numărul de ore petrecute în joc fără AFK:6/8
• O scurtă autocaracterizare:Sunt un baiat de 16 ani care a inceput sa se joace samp acum o buna perioada de timp si acum am o gramada de prieteni pe care ii duc cu mine pe orice server pe care il frecventez
Sus In jos
laurrr
Membru



Mesaje : 2
Data de inscriere : 08/06/2012

Police Departament - Aplicatii/CERERI Empty
MesajSubiect: Cerere Police Departament   Police Departament - Aplicatii/CERERI Icon_minitimeVin Iun 08, 2012 2:05 pm

• Nickname:laurrr
• Nickname-uri anterioare:laurrr este unicul
• Level:13
• Vârsta reală:14
• Sexul (real)masculin:
• Numărul de warn-uri din joc și motivul pentru care le-ai primit:0
• Ați fost banați vreodată? Dacă da, de ce?:Nu niciodata
• Facțiunile anterioare și rank-ul în acestea (în ordine):Pe acest server am fost doar PD rank 3
• De ce ați părăsit ultimele două facțiuni și data în care ați ieșit?:nu am fost in alta fanctiune
• Link-uri către demisiile ultimelor două facțiuni (dacă există):----
• Ați mai făcut parte dintr-un departament? Dacă da, de ce l-ați părăsit?:DA doar ca inca nu l'am parasit
• Sunteți activi pe forum?:DA
• Înțelegi că Police Department este un departament serios și trebuie să ai un limbaj și comportament exemplar?:DA
• Înțelegi că dacă nu stai cel puțin două săptămâni în Police Department vei ieși cu 60 Faction Punish?:DA
• Ați citit Regulamentul Police Department împreună cu celelalte topicuri importante și sunteți de acord că veți fi sancționați pentru încălcarea acestora?:DA
• De ce doriți să intrați în Police Department?:Pentru ca eu vreau safiu de partea legii...sa apar orasul Los Santos de hooligani!!
• Poză cu /stats, detective skill și /time (obligatoriu):daca trebuie la idd laur_badras1997
• Numărul de ore petrecute în joc fără AFK:6/7
• O scurtă autocaracterizare:nu prea stiu sa ma autocaracterizez doar atat ca imi doresc sa fiu admis in PD
Sus In jos
Dark.Strike
Membru



Mesaje : 4
Data de inscriere : 09/06/2012

Police Departament - Aplicatii/CERERI Empty
MesajSubiect: Cerere intrare PD   Police Departament - Aplicatii/CERERI Icon_minitimeSam Iun 09, 2012 1:16 am

• Nickname: DarK.StRiKe
• Nickname-uri anterioare: nu am
• Level: 7
• Vârsta reală:16
• Sexul (real): masculin
• Numărul de warn-uri din joc și motivul pentru care le-ai primit: 1
• Ați fost banați vreodată? Dacă da, de ce?: nu
• Facțiunile anterioare și rank-ul în acestea (în ordine):nu
• De ce ați părăsit ultimele două facțiuni și data în care ați ieșit?:nu
• Link-uri către demisiile ultimelor două facțiuni (dacă există):nu
• Ați mai făcut parte dintr-un departament? Dacă da, de ce l-ați părăsit?: nu
• Sunteți activi pe forum?: da foarte adtiv sunt ... vb serios
• Înțelegi că Police Department este un departament serios și trebuie să ai un limbaj și comportament exemplar?: este si normal si asta respect
• Înțelegi că dacă nu stai cel puțin două săptămâni în Police Department vei ieși cu 60 Faction Punish?: stau cat e nevie de mn :X
• Ați citit Regulamentul Police Department împreună cu celelalte topicuri importante și sunteți de acord că veți fi sancționați pentru încălcarea acestora?: da este normal
• De ce doriți să intrați în Police Department?: fiindca vreau sa apar playeri neajutorati si sa apar si sv de playeri prost crescuti
• Poză cu /stats, detective skill și /time (obligatoriu): Police Departament - Aplicatii/CERERI 3g00C sunt sigur ca o sa ma intrebati de bani...Sad mi ia dat unu Mr.KenT nush de unde ii are...a zis ceva de multiplu si inca ceva da nu am inteles Neutral dak e ceva ii dau pe toti adminilor ca sa faca eventuri cu ei .... Neutral
• Numărul de ore petrecute în joc fără AFK: 8-9
• O scurtă autocaracterizare: sunt un baiat bun si imi palce la nebunie samp :X:X:X::X:X
Sus In jos
mesutozil10
Membru



Mesaje : 17
Data de inscriere : 09/06/2012

Police Departament - Aplicatii/CERERI Empty
MesajSubiect: Re: Police Departament - Aplicatii/CERERI   Police Departament - Aplicatii/CERERI Icon_minitimeSam Iun 09, 2012 12:11 pm

Nickname:tota_cristian
• Nickname-uri anterioare:tota_cristian
• Level:11
• Vârsta reală:16
• Sexul (real)masculin:
• Numărul de warn-uri din joc și motivul pentru care le-ai primit:0
• Ați fost banați vreodată? Dacă da, de ce?:Nu niciodata
• Facțiunile anterioare și rank-ul în acestea (în ordine):Pe acest server am fost doar PD rank 4
• De ce ați părăsit ultimele două facțiuni și data în care ați ieșit?:nu am fost in alta fanctiune
• Link-uri către demisiile ultimelor două facțiuni (dacă există):----
• Ați mai făcut parte dintr-un departament? Dacă da, de ce l-ați părăsit?:DA doar ca inca nu l'am parasit
• Sunteți activi pe forum?:DA
• Înțelegi că Police Department este un departament serios și trebuie să ai un limbaj și comportament exemplar?:DA categoric
• Înțelegi că dacă nu stai cel puțin două săptămâni în Police Department vei ieși cu 60 Faction Punish?:DA
• Ați citit Regulamentul Police Department împreună cu celelalte topicuri importante și sunteți de acord că veți fi sancționați pentru încălcarea acestora?:DA
• De ce doriți să intrați în Police Department?:Pentru ca eu vreau safiu de partea legii...sa apar orasul Los Santos de hooligani!!
• Poză cu /stats, detective skill și /time (obligatoriu):daca trebuie la idd cristi_ozil_2011 nu ma lasa se le pun:D
• Numărul de ore petrecute în joc fără AFK:6/7
• O scurtă autocaracterizare:nu prea stiu sa ma autocaracterizez doar atat ca imi doresc sa fiu admis in PD[/quote]
Sus In jos
karne_darius
Membru



Mesaje : 6
Data de inscriere : 10/06/2012

Police Departament - Aplicatii/CERERI Empty
MesajSubiect: Re: Police Departament - Aplicatii/CERERI   Police Departament - Aplicatii/CERERI Icon_minitimeDum Iun 10, 2012 1:59 am

Nickname:darius_karne
• Nickname-uri anterioare:darius_karne
• Level:11
• Vârsta reală:12
• Sexul (real):masculin
• Numărul de warn-uri din joc și motivul pentru care le-ai primit:0
• Ați fost banați vreodată? Dacă da, de ce?:0
• Facțiunile anterioare și rank-ul în acestea (în ordine):Police Departament rank 5
• De ce ați părăsit ultimele două facțiuni și data în care ați ieșit?:Pe acest server am fost doar PD
• Link-uri către demisiile ultimelor două facțiuni (dacă există):---
• Ați mai făcut parte dintr-un departament? Dacă da, de ce l-ați părăsit?:DA . din inca nu lam parasit
• Sunteți activi pe forum?:Da
• Înțelegi că Police Department este un departament serios și trebuie să ai un limbaj și comportament exemplar?:Da si voi avea
• Înțelegi că dacă nu stai cel puțin două săptămâni în Police Department vei ieși cu 60 Faction Punish?:Da
• Ați citit Regulamentul Police Department împreună cu celelalte topicuri importante și sunteți de acord că veți fi sancționați pentru încălcarea acestora?:Da
• De ce doriți să intrați în Police Department?:Pentru pacea ordinea si disciplina pe serverul nostru
• Poză cu /stats, detective skill și /time (obligatoriu):le gasiti la idd de mass :darius_vandame
• Numărul de ore petrecute în joc fără AFK:6/7
• O scurtă autocaracterizare:Sunt un baiat de 16 ani care a inceput sa se joace samp acum o buna perioada de timp si acum am o gramada de prieteni pe care ii duc cu mine pe orice server pe care il frecventez[/quote]
Sus In jos
[FCS]AleX.xXx
Membru



Mesaje : 13
Data de inscriere : 09/06/2012

Police Departament - Aplicatii/CERERI Empty
MesajSubiect: Re: Police Departament - Aplicatii/CERERI   Police Departament - Aplicatii/CERERI Icon_minitimeDum Iun 10, 2012 6:13 am

• Nickname:[FCS]AleX.xXx
• Nickname-uri anterioare:[FCS]AleX.xXx
• Level:9
• Vârsta reală:19
• Sexul (real):Masculin
• Numărul de warn-uri din joc și motivul pentru care le-ai primit:-
• Ați fost banați vreodată? Dacă da, de ce?:Nu
• Facțiunile anterioare și rank-ul în acestea (în ordine):-
• De ce ați părăsit ultimele două facțiuni și data în care ați ieșit?:-
• Link-uri către demisiile ultimelor două facțiuni (dacă există):-
• Ați mai făcut parte dintr-un departament? Dacă da, de ce l-ați părăsit?:Da,Nu stia leaderu nik
• Sunteți activi pe forum?:Da
• Înțelegi că Police Department este un departament serios și trebuie să ai un limbaj și comportament exemplar?:Da
• Înțelegi că dacă nu stai cel puțin două săptămâni în Police Department vei ieși cu 60 Faction Punish?:Da
• Ați citit Regulamentul Police Department împreună cu celelalte topicuri importante și sunteți de acord că veți fi sancționați pentru încălcarea acestora?:Da
• De ce doriți să intrați în Police Department?:Sa prind suspectii
• Poză cu /stats, detective skill și /time (obligatoriu):Mi se incarca greu poza..
• Numărul de ore petrecute în joc fără AFK:9-10
• O scurtă autocaracterizare:Nu stiu ce sa spun despre mine

Sus In jos
ionu
Membru



Mesaje : 1
Data de inscriere : 10/06/2012
Varsta : 29

Police Departament - Aplicatii/CERERI Empty
MesajSubiect: Re: Police Departament - Aplicatii/CERERI   Police Departament - Aplicatii/CERERI Icon_minitimeDum Iun 10, 2012 7:17 am

• Nickname:Ionu
• Nickname-uri anterioare:Doar Ionu
• Level:12
• Vârsta reală:17
• Sexul (real):Masculin
• Numărul de warn-uri din joc și motivul pentru care le-ai primit:nu am primit..
• Ați fost banați vreodată? Dacă da, de ce?:nu!
• Facțiunile anterioare și rank-ul în acestea (în ordine):TCC-rank1
• De ce ați părăsit ultimele două facțiuni și data în care ați ieșit?:eram prea multi in factiune
• Link-uri către demisiile ultimelor două facțiuni (dacă există):....
• Ați mai făcut parte dintr-un departament? Dacă da, de ce l-ați părăsit?:da. l-am parasit pt ca s-a dat wipe
• Sunteți activi pe forum?:nu prea
• Înțelegi că Police Department este un departament serios și trebuie să ai un limbaj și comportament exemplar?:dada
• Înțelegi că dacă nu stai cel puțin două săptămâni în Police Department vei ieși cu 60 Faction Punish?:aha
• Ați citit Regulamentul Police Department împreună cu celelalte topicuri importante și sunteți de acord că veți fi sancționați pentru încălcarea acestora?:Da
• De ce doriți să intrați în Police Department?:vreau sa fiu de partea legii
• Poză cu /stats, detective skill și /time (obligatoriu):
• Numărul de ore petrecute în joc fără AFK:7-8
• O scurtă autocaracterizare:chiar trebuie..?
Sus In jos
Florin_Cr7
Membru



Mesaje : 7
Data de inscriere : 10/06/2012

Police Departament - Aplicatii/CERERI Empty
MesajSubiect: Re: Police Departament - Aplicatii/CERERI   Police Departament - Aplicatii/CERERI Icon_minitimeLun Iun 11, 2012 4:42 am

• Nickname:
• Nickname-uri anterioare:
• Level:
• Vârsta reală:
• Sexul (real):
• Numărul de warn-uri din joc și motivul pentru care le-ai primit:
• Ați fost banați vreodată? Dacă da, de ce?:
• Facțiunile anterioare și rank-ul în acestea (în ordine):
• De ce ați părăsit ultimele două facțiuni și data în care ați ieșit?:
• Link-uri către demisiile ultimelor două facțiuni (dacă există):
• Ați mai făcut parte dintr-un departament? Dacă da, de ce l-ați părăsit?:
• Sunteți activi pe forum?:
• Înțelegi că Police Department este un departament serios și trebuie să ai un limbaj și comportament exemplar?:
• Înțelegi că dacă nu stai cel puțin două săptămâni în Police Department vei ieși cu 60 Faction Punish?:
• Ați citit Regulamentul Police Department împreună cu celelalte topicuri importante și sunteți de acord că veți fi sancționați pentru încălcarea acestora?:
• De ce doriți să intrați în Police Department?:
• Poză cu /stats, detective skill și /time (obligatoriu):
• Numărul de ore petrecute în joc fără AFK:
• O scurtă autocaracterizare:
Sus In jos
.SPIKE.
Membru



Mesaje : 1
Data de inscriere : 12/06/2012
Varsta : 30

Police Departament - Aplicatii/CERERI Empty
MesajSubiect: Re: Police Departament - Aplicatii/CERERI   Police Departament - Aplicatii/CERERI Icon_minitimeMier Iun 13, 2012 11:02 am

• Nickname: Spike
• Nickname-uri anterioare: Jakie_jakeTNT
• Level: 7
• Vârsta reală: 14
• Sexul (real): Masculin
• Numărul de warn-uri din joc și motivul pentru care le-ai primit: 1/3 ca am avut hack
• Ați fost banați vreodată? Dacă da, de ce?: Nu
• Facțiunile anterioare și rank-ul în acestea (în ordine): The Ballas (rank 1), Primarie (consilier)
• De ce ați părăsit ultimele două facțiuni și data în care ați ieșit?: Ca au plecat leaderii
• Link-uri către demisiile ultimelor două facțiuni (dacă există): -
• Ați mai făcut parte dintr-un departament? Dacă da, de ce l-ați părăsit?: Nu
• Sunteți activi pe forum?: Da
• Înțelegi că Police Department este un departament serios și trebuie să ai un limbaj și comportament exemplar?: Da
• Înțelegi că dacă nu stai cel puțin două săptămâni în Police Department vei ieși cu 60 Faction Punish?: Da
• Ați citit Regulamentul Police Department împreună cu celelalte topicuri importante și sunteți de acord că veți fi sancționați pentru încălcarea acestora?: Da
• De ce doriți să intrați în Police Department?: Ca imi place sa fiu de partea legii
• Poză cu /stats, detective skill și /time (obligatoriu): http://uploadimage.ro/images/86360029842614032404.png
• Numărul de ore petrecute în joc fără AFK: 13
• O scurtă autocaracterizare: Imi place sa joc SAMP f mult si am facut si prieteni de-ai mei sa joace
Sus In jos
Skillz
Membru



Mesaje : 1
Data de inscriere : 16/07/2012

Police Departament - Aplicatii/CERERI Empty
MesajSubiect: Re: Police Departament - Aplicatii/CERERI   Police Departament - Aplicatii/CERERI Icon_minitimeLun Iul 16, 2012 11:58 pm

• Nickname:Skillz
• Nickname-uri anterioare:-
• Level:3
• Vârsta reală:14
• Sexul (real):Masculin
• Numărul de warn-uri din joc și motivul pentru care le-ai primit:-
• Ați fost banați vreodată? Dacă da, de ce?:-
• Facțiunile anterioare și rank-ul în acestea (în ordine):-
• De ce ați părăsit ultimele două facțiuni și data în care ați ieșit?:-
• Link-uri către demisiile ultimelor două facțiuni (dacă există):-
• Ați mai făcut parte dintr-un departament? Dacă da, de ce l-ați părăsit?:-
• Sunteți activi pe forum?:Da
• Înțelegi că Police Department este un departament serios și trebuie să ai un limbaj și comportament exemplar?:Da
• Înțelegi că dacă nu stai cel puțin două săptămâni în Police Department vei ieși cu 60 Faction Punish?:Da
• Ați citit Regulamentul Police Department împreună cu celelalte topicuri importante și sunteți de acord că veți fi sancționați pentru încălcarea acestora?:Da
• De ce doriți să intrați în Police Department?:Imi place mult
• Poză cu /stats, detective skill și /time (obligatoriu):Police Departament - Aplicatii/CERERI Samp001tc


• Numărul de ore petrecute în joc fără AFK:4-5
• O scurtă autocaracterizare:Un baiat caruia ii place sa joace Sa-Mp
Sus In jos
FrIsTbLoOd
Membru



Mesaje : 2
Data de inscriere : 11/09/2012

Police Departament - Aplicatii/CERERI Empty
MesajSubiect: Fristblood   Police Departament - Aplicatii/CERERI Icon_minitimeMar Sept 11, 2012 10:41 am

Nickname:FrIsTbLoOd
• Nickname-uri anterioare:FrIsTbLoOd
• Level:2
• Vârsta reală:14
• Sexul (real):masculin
• Numărul de warn-uri din joc și motivul pentru care le-ai primit:0
• Ați fost banați vreodată? Dacă da, de ce?:0
• Facțiunile anterioare și rank-ul în acestea (în ordine):Police Departament
• De ce ați părăsit ultimele două facțiuni și data în care ați ieșit?:Pe acest server am fost doar PD
• Link-uri către demisiile ultimelor două facțiuni (dacă există):---
• Ați mai făcut parte dintr-un departament? Dacă da, de ce l-ați părăsit?:DA . din obligatie
• Sunteți activi pe forum?:Da
• Înțelegi că Police Department este un departament serios și trebuie să ai un limbaj și comportament exemplar?:Da si voi avea
• Înțelegi că dacă nu stai cel puțin două săptămâni în Police Department vei ieși cu 60 Faction Punish?:Da
• Ați citit Regulamentul Police Department împreună cu celelalte topicuri importante și sunteți de acord că veți fi sancționați pentru încălcarea acestora?:Da
• De ce doriți să intrați în Police Department?:Pentru pacea ordinea si disciplina pe serverul nostru
• Poză cu /stats, detective skill și /time (obligatoriu):le gasiti la idd de mass :raul_edu2000
• Numărul de ore petrecute în joc fără AFK:sunt nou
• O scurtă autocaracterizare:Sunt un baiat de 14 ani care a inceput sa se joace samp acum o buna perioada de timp si acum am o gramada de prieteni pe care ii duc cu mine pe orice server pe care il frecventez
Sus In jos
Deyu
Membru



Mesaje : 5
Data de inscriere : 12/09/2012

Police Departament - Aplicatii/CERERI Empty
MesajSubiect: Re: Police Departament - Aplicatii/CERERI   Police Departament - Aplicatii/CERERI Icon_minitimeMier Sept 12, 2012 2:58 am

• Nickname:Deyu
• Nickname-uri anterioare:Deyu
• Level:4
• Vârsta reală:15
• Sexul (real):Masculin
• Numărul de warn-uri din joc și motivul pentru care le-ai primit:0
• Ați fost banați vreodată? Dacă da, de ce?:nu
• Facțiunile anterioare și rank-ul în acestea (în ordine):nu am fost
• De ce ați părăsit ultimele două facțiuni și data în care ați ieșit?: nu am fost
• Link-uri către demisiile ultimelor două facțiuni (dacă există):nu exista
• Ați mai făcut parte dintr-un departament? Dacă da, de ce l-ați părăsit?:nu am facut
• Sunteți activi pe forum?:da
• Înțelegi că Police Department este un departament serios și trebuie să ai un limbaj și comportament exemplar?:da
• Înțelegi că dacă nu stai cel puțin două săptămâni în Police Department vei ieși cu 60 Faction Punish?:da
• Ați citit Regulamentul Police Department împreună cu celelalte topicuri importante și sunteți de acord că veți fi sancționați pentru încălcarea acestora?:da
• De ce doriți să intrați în Police Department?:Sa ajut nevinovati
• Poză cu /stats, detective skill și /time (obligatoriu):http://www.girlshare.ro/2586153.9
• Numărul de ore petrecute în joc fără AFK:2 saptamani
• O scurtă autocaracterizare:Sunt o persoana amuzanta,ochii caprui,par negru..
Sus In jos
Continut sponsorizat





Police Departament - Aplicatii/CERERI Empty
MesajSubiect: Re: Police Departament - Aplicatii/CERERI   Police Departament - Aplicatii/CERERI Icon_minitime

Sus In jos
 
Police Departament - Aplicatii/CERERI
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Police Departament - Demisii
» Police Departament - Reclamatii
» Police Departament - Regulament CITITI
» Police Departament - Concedii/Vacante
» Police Departament - Regulament Intern

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
~ sWn-zoNe A drop Of Reality ~ :: # sWn-zoNe # SERVER :: Factiuni :: Police Departament-
Mergi direct la: