~ sWn-zoNe A drop Of Reality ~
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

~ sWn-zoNe A drop Of Reality ~

~ sWn-zoNe ~
 
AcasaCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 RECRUTARI F.B.I(aici veti da post reply nu faceti alt topic latfel cerere respinsa)

In jos 
+3
Ionuts
magykost
ilie_13
7 participanți
AutorMesaj
ilie_13
Membru



Mesaje : 16
Data de inscriere : 20/06/2012

RECRUTARI F.B.I(aici veti da post reply nu faceti alt topic latfel cerere respinsa) Empty
MesajSubiect: RECRUTARI F.B.I(aici veti da post reply nu faceti alt topic latfel cerere respinsa)   RECRUTARI F.B.I(aici veti da post reply nu faceti alt topic latfel cerere respinsa) Icon_minitimeLun Iul 02, 2012 11:30 am

Nick pe forum:
Nick pe Sa:Mp:
Level:
Capacitate:
De ce doresti in F.B.I:
Cu ce se ocupa aceasta factiune?:
Ai citit regulamentu? ( Da / Nu )
Esti capabil sa lucrezi in echipa::
Esti deacord sa stai 2 saptamani?:
Vei asculta de cei cu rank mai mare?:
Alte precizari?:
O scurta descriere despre tine:
Sus In jos
magykost
Membru



Mesaje : 5
Data de inscriere : 25/06/2012
Varsta : 30

RECRUTARI F.B.I(aici veti da post reply nu faceti alt topic latfel cerere respinsa) Empty
MesajSubiect: Cerere fbi sau police   RECRUTARI F.B.I(aici veti da post reply nu faceti alt topic latfel cerere respinsa) Icon_minitimeMar Iul 03, 2012 7:10 am

• Nickname:magyko
• Nickname-uri anterioare:nam
• Level:5
• Vârsta reală:18
• Sexul (real):masculin
• Numărul de warn-uri din joc și motivul pentru care le-ai primit:nam primit niciodata
• Ați fost banați vreodată? Dacă da, de ce?:nam primit niciodata
• Facțiunile anterioare și rank-ul în acestea (în ordine):fbi
• De ce ați părăsit ultimele două facțiuni și data în care ați ieșit?:sa dat wipe la server, sa restartat tot
• Link-uri către demisiile ultimelor două facțiuni (dacă există):?
• Ați mai făcut parte dintr-un departament? Dacă da, de ce l-ați părăsit?:nu
• Sunteți activi pe forum?:da
• Înțelegi că Police Department este un departament serios și trebuie să ai un limbaj și comportament exemplar?:da stiu foarte bine
• Înțelegi că dacă nu stai cel puțin două săptămâni în Police Department vei ieși cu 60 Faction Punish?:da
• Ați citit Regulamentul Police Department împreună cu celelalte topicuri importante și sunteți de acord că veți fi sancționați pentru încălcarea acestora?:da
• De ce doriți să intrați în Police Department?:la asta ma pricep cel mai bine si stiu si comenzile
• Poză cu /stats, detective skill și /time (obligatoriu):nu am
• Numărul de ore petrecute în joc fără AFK:nush
Sus In jos
Ionuts
Membru



Mesaje : 10
Data de inscriere : 20/06/2012

RECRUTARI F.B.I(aici veti da post reply nu faceti alt topic latfel cerere respinsa) Empty
MesajSubiect: Re: RECRUTARI F.B.I(aici veti da post reply nu faceti alt topic latfel cerere respinsa)   RECRUTARI F.B.I(aici veti da post reply nu faceti alt topic latfel cerere respinsa) Icon_minitimeMar Iul 03, 2012 7:25 am

magykost a scris:
• Nickname:magyko
• Nickname-uri anterioare:nam
• Level:5
• Vârsta reală:18
• Sexul (real):masculin
• Numărul de warn-uri din joc și motivul pentru care le-ai primit:nam primit niciodata
• Ați fost banați vreodată? Dacă da, de ce?:nam primit niciodata
• Facțiunile anterioare și rank-ul în acestea (în ordine):fbi
• De ce ați părăsit ultimele două facțiuni și data în care ați ieșit?:sa dat wipe la server, sa restartat tot
• Link-uri către demisiile ultimelor două facțiuni (dacă există):?
• Ați mai făcut parte dintr-un departament? Dacă da, de ce l-ați părăsit?:nu
• Sunteți activi pe forum?:da
• Înțelegi că Police Department este un departament serios și trebuie să ai un limbaj și comportament exemplar?:da stiu foarte bine
• Înțelegi că dacă nu stai cel puțin două săptămâni în Police Department vei ieși cu 60 Faction Punish?:da
• Ați citit Regulamentul Police Department împreună cu celelalte topicuri importante și sunteți de acord că veți fi sancționați pentru încălcarea acestora?:da
• De ce doriți să intrați în Police Department?:la asta ma pricep cel mai bine si stiu si comenzile
• Poză cu /stats, detective skill și /time (obligatoriu):nu am
• Numărul de ore petrecute în joc fără AFK:nush

RESPINS![ Nu ai poza /stats , detective skill si /time
Sus In jos
magykost
Membru



Mesaje : 5
Data de inscriere : 25/06/2012
Varsta : 30

RECRUTARI F.B.I(aici veti da post reply nu faceti alt topic latfel cerere respinsa) Empty
MesajSubiect: Cerere fbi sau police   RECRUTARI F.B.I(aici veti da post reply nu faceti alt topic latfel cerere respinsa) Icon_minitimeMar Iul 03, 2012 8:33 am

• Nickname:magyko
• Nickname-uri anterioare:nam
• Level:5
• Vârsta reală:18
• Sexul (real):masculin
• Numărul de warn-uri din joc și motivul pentru care le-ai primit:nam primit niciodata
• Ați fost banați vreodată? Dacă da, de ce?:nam primit niciodata
• Facțiunile anterioare și rank-ul în acestea (în ordine):fbi
• De ce ați părăsit ultimele două facțiuni și data în care ați ieșit?:sa dat wipe la server, sa restartat tot
• Link-uri către demisiile ultimelor două facțiuni (dacă există):?
• Ați mai făcut parte dintr-un departament? Dacă da, de ce l-ați părăsit?:nu
• Sunteți activi pe forum?:da
• Înțelegi că Police Department este un departament serios și trebuie să ai un limbaj și comportament exemplar?:da stiu foarte bine
• Înțelegi că dacă nu stai cel puțin două săptămâni în Police Department vei ieși cu 60 Faction Punish?:da
• Ați citit Regulamentul Police Department împreună cu celelalte topicuri importante și sunteți de acord că veți fi sancționați pentru încălcarea acestora?:da
• De ce doriți să intrați în Police Department?:la asta ma pricep cel mai bine si stiu si comenzile
• Poză cu /stats, detective skill și /time (obligatoriu):
• Numărul de ore petrecute în joc fără AFK:nush

https://i.imgur.com/CeENC.jpg
https://i.imgur.com/UNNs5.jpg[img]
https://i.imgur.com/WTjwV.jpg

SI la /detective 1 nu merge ca nam job
Sus In jos
Ionuts
Membru



Mesaje : 10
Data de inscriere : 20/06/2012

RECRUTARI F.B.I(aici veti da post reply nu faceti alt topic latfel cerere respinsa) Empty
MesajSubiect: Re: RECRUTARI F.B.I(aici veti da post reply nu faceti alt topic latfel cerere respinsa)   RECRUTARI F.B.I(aici veti da post reply nu faceti alt topic latfel cerere respinsa) Icon_minitimeMar Iul 03, 2012 9:18 am

magykost a scris:
• Nickname:magyko
• Nickname-uri anterioare:nam
• Level:5
• Vârsta reală:18
• Sexul (real):masculin
• Numărul de warn-uri din joc și motivul pentru care le-ai primit:nam primit niciodata
• Ați fost banați vreodată? Dacă da, de ce?:nam primit niciodata
• Facțiunile anterioare și rank-ul în acestea (în ordine):fbi
• De ce ați părăsit ultimele două facțiuni și data în care ați ieșit?:sa dat wipe la server, sa restartat tot
• Link-uri către demisiile ultimelor două facțiuni (dacă există):?
• Ați mai făcut parte dintr-un departament? Dacă da, de ce l-ați părăsit?:nu
• Sunteți activi pe forum?:da
• Înțelegi că Police Department este un departament serios și trebuie să ai un limbaj și comportament exemplar?:da stiu foarte bine
• Înțelegi că dacă nu stai cel puțin două săptămâni în Police Department vei ieși cu 60 Faction Punish?:da
• Ați citit Regulamentul Police Department împreună cu celelalte topicuri importante și sunteți de acord că veți fi sancționați pentru încălcarea acestora?:da
• De ce doriți să intrați în Police Department?:la asta ma pricep cel mai bine si stiu si comenzile
• Poză cu /stats, detective skill și /time (obligatoriu):
• Numărul de ore petrecute în joc fără AFK:nush

https://i.imgur.com/CeENC.jpg
https://i.imgur.com/UNNs5.jpg[img]
https://i.imgur.com/WTjwV.jpg

SI la /detective 1 nu merge ca nam job
Acceptat pentru teste!
Sus In jos
ArchEnemy
Membru



Mesaje : 3
Data de inscriere : 02/07/2012

RECRUTARI F.B.I(aici veti da post reply nu faceti alt topic latfel cerere respinsa) Empty
MesajSubiect: Cerere FBI   RECRUTARI F.B.I(aici veti da post reply nu faceti alt topic latfel cerere respinsa) Icon_minitimeMier Iul 04, 2012 12:15 am

• Nickname: ArchEnemy
• Nickname-uri anterioare: -
• Level: 4
• Vârsta reală: 16
• Sexul (real): Masculin
• Numărul de warn-uri din joc și motivul pentru care le-ai primit: -
• Ați fost banați vreodată? Dacă da, de ce?: -
• Facțiunile anterioare și rank-ul în acestea (în ordine): F.B.I
• De ce ați părăsit ultimele două facțiuni și data în care ați ieșit?:sa dat wipe la server, au schimbat gm-urile , sau schimbat factiunile...
• Link-uri către demisiile ultimelor două facțiuni (dacă există): -
• Ați mai făcut parte dintr-un departament? Dacă da, de ce l-ați părăsit?: Pe acest server Nu
• Sunteți activi pe forum?: Da
• Înțelegi că Police Department este un departament serios și trebuie să ai un limbaj și comportament exemplar?: Da!
• Înțelegi că dacă nu stai cel puțin două săptămâni în FBI vei ieși cu 60 Faction Punish?: Da!
• Ați citit Regulamentul FBI împreună cu celelalte topicuri importante și sunteți de acord că veți fi sancționați pentru încălcarea acestora?: Da!
• De ce doriți să intrați în FBI?: Pentru cami place factiunea , pentru ca vreau sa ajut sa fiu alatur de un lider puternic de colegi intelegatori si de treaba si sa ajut cetateni din oras!
• Poză cu /stats, detective skill și /time (obligatoriu): https://2img.net/r/ihimizer/img209/7508/samp000xmi.png
• Numărul de ore petrecute în joc fără AFK: 11
Sus In jos
Ionuts
Membru



Mesaje : 10
Data de inscriere : 20/06/2012

RECRUTARI F.B.I(aici veti da post reply nu faceti alt topic latfel cerere respinsa) Empty
MesajSubiect: Re: RECRUTARI F.B.I(aici veti da post reply nu faceti alt topic latfel cerere respinsa)   RECRUTARI F.B.I(aici veti da post reply nu faceti alt topic latfel cerere respinsa) Icon_minitimeMier Iul 04, 2012 12:21 am

ArchEnemy a scris:
• Nickname: ArchEnemy
• Nickname-uri anterioare: -
• Level: 4
• Vârsta reală: 16
• Sexul (real): Masculin
• Numărul de warn-uri din joc și motivul pentru care le-ai primit: -
• Ați fost banați vreodată? Dacă da, de ce?: -
• Facțiunile anterioare și rank-ul în acestea (în ordine): F.B.I
• De ce ați părăsit ultimele două facțiuni și data în care ați ieșit?:sa dat wipe la server, au schimbat gm-urile , sau schimbat factiunile...
• Link-uri către demisiile ultimelor două facțiuni (dacă există): -
• Ați mai făcut parte dintr-un departament? Dacă da, de ce l-ați părăsit?: Pe acest server Nu
• Sunteți activi pe forum?: Da
• Înțelegi că Police Department este un departament serios și trebuie să ai un limbaj și comportament exemplar?: Da!
• Înțelegi că dacă nu stai cel puțin două săptămâni în FBI vei ieși cu 60 Faction Punish?: Da!
• Ați citit Regulamentul FBI împreună cu celelalte topicuri importante și sunteți de acord că veți fi sancționați pentru încălcarea acestora?: Da!
• De ce doriți să intrați în FBI?: Pentru cami place factiunea , pentru ca vreau sa ajut sa fiu alatur de un lider puternic de colegi intelegatori si de treaba si sa ajut cetateni din oras!
• Poză cu /stats, detective skill și /time (obligatoriu): https://2img.net/r/ihimizer/img209/7508/samp000xmi.png
• Numărul de ore petrecute în joc fără AFK: 11
Acceptat! Pentru teste!
Sus In jos
ilie_13
Membru



Mesaje : 16
Data de inscriere : 20/06/2012

RECRUTARI F.B.I(aici veti da post reply nu faceti alt topic latfel cerere respinsa) Empty
MesajSubiect: TOPIC INCHIS   RECRUTARI F.B.I(aici veti da post reply nu faceti alt topic latfel cerere respinsa) Icon_minitimeLun Iul 09, 2012 9:02 am

TOPIC INCHIS!
Sus In jos
anghellucian2
Membru



Mesaje : 7
Data de inscriere : 09/09/2012

RECRUTARI F.B.I(aici veti da post reply nu faceti alt topic latfel cerere respinsa) Empty
MesajSubiect: cerere   RECRUTARI F.B.I(aici veti da post reply nu faceti alt topic latfel cerere respinsa) Icon_minitimeVin Sept 14, 2012 1:19 am

Nick pe forum:LucY@n
Nick pe Sa:Mp:LucY@n
Level:9
Capacitate:...
De ce doresti in F.B.I:E super in FBI
Cu ce se ocupa aceasta factiune?:Prinderea infracte
Ai citit regulamentu? ( Da / Nu ):Da
Esti capabil sa lucrezi in echipa::Da
Esti deacord sa stai 2 saptamani?:Stau si mai mult
Vei asculta de cei cu rank mai mare?:Intodeauna
Alte precizari?:...
O scurta descriere despre tine:...
Poză cu /stats, detective skill și /time (obligatoriu): http://postimage.org/image/cwoggxgdt/
• Numărul de ore petrecute în joc fără AFK: 45
Sus In jos
telegescu
Membru



Mesaje : 2
Data de inscriere : 20/09/2012

RECRUTARI F.B.I(aici veti da post reply nu faceti alt topic latfel cerere respinsa) Empty
MesajSubiect: Re: RECRUTARI F.B.I(aici veti da post reply nu faceti alt topic latfel cerere respinsa)   RECRUTARI F.B.I(aici veti da post reply nu faceti alt topic latfel cerere respinsa) Icon_minitimeJoi Sept 20, 2012 9:52 am

vreau si eu in fbi va rog Very Happy
Sus In jos
EazyE
Membru



Mesaje : 2
Data de inscriere : 21/09/2012

RECRUTARI F.B.I(aici veti da post reply nu faceti alt topic latfel cerere respinsa) Empty
MesajSubiect: Re: RECRUTARI F.B.I(aici veti da post reply nu faceti alt topic latfel cerere respinsa)   RECRUTARI F.B.I(aici veti da post reply nu faceti alt topic latfel cerere respinsa) Icon_minitimeVin Sept 21, 2012 6:58 am

• Nickname: EazyE
• Nickname-uri anterioare: nu am
• Level: 6
• Vârsta reală: 16
• Sexul (real): Masculin / M
• Numărul de warn-uri din joc și motivul pentru care le-ai primit: nu am primit niciodata
• Ați fost banați vreodată? Dacă da, de ce?: nu am primit niciodata
• Facțiunile anterioare și rank-ul în acestea (în ordine): FBI
• De ce ați părăsit ultimele două facțiuni și data în care ați ieșit?: sa restartat tot
• Link-uri către demisiile ultimelor două facțiuni (dacă există): nu exista
• Ați mai făcut parte dintr-un departament? Dacă da, de ce l-ați părăsit?: FBI , sa resetat servarul de tot
• Sunteți activi pe forum?: asa si asa mai mult pe server
• Înțelegi că Police Department este un departament serios și trebuie să ai un limbaj și comportament exemplar?: da stiu foarte bine
• Înțelegi că dacă nu stai cel puțin două săptămâni în Police Department vei ieși cu 60 Faction Punish?: da
• Ați citit Regulamentul Police Department împreună cu celelalte topicuri importante și sunteți de acord că veți fi sancționați pentru încălcarea acestora?: da
• De ce doriți să intrați în Police Department?: la asta ma pricep cel mai bine si imi place cu ce se ocupa si ceea ce face
• Poză cu /stats, detective skill și /time (obligatoriu): nu am
• Numărul de ore petrecute în joc fără AFK: nustiu , mult
Sus In jos
Continut sponsorizat





RECRUTARI F.B.I(aici veti da post reply nu faceti alt topic latfel cerere respinsa) Empty
MesajSubiect: Re: RECRUTARI F.B.I(aici veti da post reply nu faceti alt topic latfel cerere respinsa)   RECRUTARI F.B.I(aici veti da post reply nu faceti alt topic latfel cerere respinsa) Icon_minitime

Sus In jos
 
RECRUTARI F.B.I(aici veti da post reply nu faceti alt topic latfel cerere respinsa)
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Topic recrutari F.B.I.(dati post reply+aveti model)
» *Aplicatii F.B.I*
» Citeste rpd aici !
» Citeste rpd aici !
» Cerere Membru Varios Los Aztecas

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
~ sWn-zoNe A drop Of Reality ~ :: # sWn-zoNe # SERVER :: Factiuni :: F.B.I-
Mergi direct la: