~ sWn-zoNe A drop Of Reality ~
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

~ sWn-zoNe A drop Of Reality ~

~ sWn-zoNe ~
 
AcasaCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 cerere intrare PD

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
DarK.Master
Membru



Mesaje : 5
Data de inscriere : 22/06/2012

cerere intrare PD Empty
MesajSubiect: cerere intrare PD   cerere intrare PD Icon_minitimeSam Iun 23, 2012 12:10 am

• Nickname: DarK.StRiKe
• Nickname-uri anterioare: nam
• Level: 8 spre 9
• Vârsta reală: 16-17
• Sexul (real): masculin
• Numărul de warn-uri din joc și motivul pentru care le-ai primit: 1
• Ați fost banați vreodată? Dacă da, de ce?: nu
• Facțiunile anterioare și rank-ul în acestea (în ordine): tcc , am mai fost in pd dar am cerut sa ma dea afara am facut o mare greseala Sad , school instructor
• De ce ați părăsit ultimele două facțiuni și data în care ați ieșit?: am crezut ca o sa fie mai bn in altele dar in niciuna nu e mai bn decat in pd
• Link-uri către demisiile ultimelor două facțiuni (dacă există): pfff....nu am
• Ați mai făcut parte dintr-un departament? Dacă da, de ce l-ați părăsit?: am mai facut dar dupa cum v-am spus am crezut ca e mai bn in alta parte dau NU!!!
• Sunteți activi pe forum?: foarte
• Înțelegi că Police Department este un departament serios și trebuie să ai un limbaj și comportament exemplar?: da este si normal
• Înțelegi că dacă nu stai cel puțin două săptămâni în Police Department vei ieși cu 60 Faction Punish?: da
• Ați citit Regulamentul Police Department împreună cu celelalte topicuri importante și sunteți de acord că veți fi sancționați pentru încălcarea acestora?: il stiu
• De ce doriți să intrați în Police Department?: pt imi place sa apar pe cei neajutorati de cei rai chiar si al scoala ma bat cu toti cei rai :@ ii urasc
• Poză cu /stats, detective skill și /time (obligatoriu): cerere intrare PD 2vilc
• Numărul de ore petrecute în joc fără AFK: peste 10-15
• O scurtă autocaracterizare: sunt o persoana fidela si de incredere imi place sa apar :X
Sus In jos
Deyu
Membru



Mesaje : 5
Data de inscriere : 12/09/2012

cerere intrare PD Empty
MesajSubiect: Re: cerere intrare PD   cerere intrare PD Icon_minitimeMier Sept 12, 2012 3:12 am

• Nickname:Deyu
• Nickname-uri anterioare:Deyu
• Level:4
• Vârsta reală:15
• Sexul (real):Masculin
• Numărul de warn-uri din joc și motivul pentru care le-ai primit:0
• Ați fost banați vreodată? Dacă da, de ce?:nu
• Facțiunile anterioare și rank-ul în acestea (în ordine):nu am fost
• De ce ați părăsit ultimele două facțiuni și data în care ați ieșit?: nu am fost
• Link-uri către demisiile ultimelor două facțiuni (dacă există):nu exista
• Ați mai făcut parte dintr-un departament? Dacă da, de ce l-ați părăsit?:nu am facut
• Sunteți activi pe forum?:da
• Înțelegi că Police Department este un departament serios și trebuie să ai un limbaj și comportament exemplar?:da
• Înțelegi că dacă nu stai cel puțin două săptămâni în Police Department vei ieși cu 60 Faction Punish?:da
• Ați citit Regulamentul Police Department împreună cu celelalte topicuri importante și sunteți de acord că veți fi sancționați pentru încălcarea acestora?:da
• De ce doriți să intrați în Police Department?:Sa ajut nevinovati
• Poză cu /stats, detective skill și /time (obligatoriu):http://www.girlshare.ro/2586153.9
• Numărul de ore petrecute în joc fără AFK:2 saptamani
• O scurtă autocaracterizare:Sunt o persoana amuzanta,ochii caprui,par negru..
Sus In jos
denisbos112
Membru



Mesaje : 1
Data de inscriere : 05/02/2014

cerere intrare PD Empty
MesajSubiect: Re: cerere intrare PD   cerere intrare PD Icon_minitimeMier Feb 05, 2014 2:03 am











DarK.Master a scris:
• Nickname: DenisBos112
• Nickname-uri anterioare:  nam
• Level: 1 spre 2
• Vârsta reală: 10 spre 11
• Sexul (real): masculin
• Numărul de warn-uri din joc și motivul pentru care le-ai primit: 0
• Ați fost banați vreodată? Dacă da, de ce?: nu
• Facțiunile anterioare și rank-ul în acestea (în ordine): tcc , am mai fost in pd dar am cerut sa ma dea afara am facut o mare greseala nam mai fos in nici o factiune
• De ce ați părăsit ultimele două facțiuni și data în care ați ieșit?: am crezut ca o sa fie mai bn in altele dar in niciuna nu e mai bn decat in pd
• Link-uri către demisiile ultimelor două facțiuni (dacă există): pfff....nu am
• Ați mai făcut parte dintr-un departament? Dacă da, de ce l-ați părăsit?: am mai facut dar dupa cum v-am spus am crezut ca e mai bn in alta parte dau NU!!!
• Sunteți activi pe forum?: foarte
• Înțelegi că Police Department este un departament serios și trebuie să ai un limbaj și comportament exemplar?: da este si normal
• Înțelegi că dacă nu stai cel puțin două săptămâni în Police Department vei ieși cu 60 Faction Punish?: da
• Ați citit Regulamentul Police Department împreună cu celelalte topicuri importante și sunteți de acord că veți fi sancționați pentru încălcarea acestora?: il stiu
• De ce doriți să intrați în Police Department?: pt imi place sa apar pe cei neajutorati de cei rai chiar si al scoala ma bat cu toti cei rai :@ ii urasc
• Poză cu /stats, detective skill și /time (obligatoriu): cerere intrare PD 2vilc
• Numărul de ore petrecute în joc fără AFK: peste 10-15
• O scurtă autocaracterizare: sunt o persoana fidela si de incredere imi place sa apar :X
Sus In jos
Continut sponsorizat





cerere intrare PD Empty
MesajSubiect: Re: cerere intrare PD   cerere intrare PD Icon_minitime

Sus In jos
 
cerere intrare PD
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» *Aplicatii F.B.I*
» Police Departament - Aplicatii/CERERI
» cerere de intrare in pd
» intrare in politie
» cere intrare PD AdiTza25

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
~ sWn-zoNe A drop Of Reality ~ :: # sWn-zoNe # SERVER :: Factiuni :: Police Departament-
Mergi direct la: