~ sWn-zoNe A drop Of Reality ~
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

~ sWn-zoNe A drop Of Reality ~

~ sWn-zoNe ~
 
AcasaCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Plangere alin

In jos 
AutorMesaj
star24
Membru



Mesaje : 9
Data de inscriere : 19/06/2012

Plangere alin Empty
MesajSubiect: Plangere alin   Plangere alin Icon_minitimeMier Iul 11, 2012 7:33 am

Nick-ul tau:Star24
Nick-ul celui reclamat:Alinxd
Descriere:Acest individ este peste firea omeneasca!Am fost la event deagle si doi din rand au tras in mine si mi-au luat hp am dat report si ma ia si la misto ca am pierdut in loc sa repet eventul fiindca nu era corect.Am dovada cine a tras in mine din rand.alin trebuia sa faca ceva nu sa ma ia la misto in acest fel se duce drq serverul pleaca lumea daca pana si admini iau playeri la misto si nu fac dreptate.Am screen-uri multe daca doriti imi dati id de mess si vi-le dau.De cand sunt pe serv alin asta tot scoate wantedurile la playeri ba ca nu stiu ce ba ca nu stiu ce.Mai ma si injura...si ameninta.Hal de om...nu am mai pomenit.Putea sa faca orice dar sa nu ma ia la misto si sa ma injure cine se crede?El a vazut ca s-a tras in mine din rand dar nu vrea sa recunoasca.Ce sa mai zic mai sunt si oameni nu intregi la minte.
Dovezi(minim 1 poza):
Sus In jos
 
Plangere alin
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Plangere pt membru NG!
» Plangere aleXike si mR.cRs !!
» Plangere pt cRv si PoLiTiArOmAnA
» Plangere Flor1nu7z !
» plangere snak

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
~ sWn-zoNe A drop Of Reality ~ :: # sWn-zoNe # SERVER :: Reclamatii !-
Mergi direct la: